Sobota 10. června 2023, svátek má Gita
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 10. června 2023 Gita

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

motylek_02

10. 6. 2008 17:10
no prave

kdyby myslela na sebe a udelala vse pro to aby netrpela ona, tak by jeji deti byly vic v pohode nez takhle. neznamena to ze ma myslet na jen sebe a na nikoho jineho. Ale mela by myslet hlavne na sebe. Odhadnout co je pro druheho dobre je tezke. Neni to stastny priklad, neresit problem, drit jak mezek, nemyslet na sebe... deti takove chovani proste pozdeji zacnou kopirovat. Spokojena maminka = spokojene deti. Bohuzel mnohe z  zen z generace babicek a maminek dre a obetuje se; nezdrave a moc,.

0 0
možnosti

Jaseka

10. 6. 2008 22:59
Re: no prave

ano, už jsem to psala níže, ženy které příliš milují, sebeúcta a pověry z pohádek ala Popelka ...

0 0
možnosti

motylek_02

10. 6. 2008 15:39
to je hrozny

jak si zena sebe nevazi a jak veskerou peci presmeruje na druhe....  v tom vnimam tragedii te pani.

0 0
možnosti

Charles Boner

10. 6. 2008 16:21
Re: to je hrozny

To nemůžete myslet vážně.

0 0
možnosti

erben3

10. 6. 2008 13:16
.

Mě by zajímalo, proč se ty ženský nechají každým takhle ukecat. Ono je normální, že chlap vysedává po hospodách a nechává ženě málo peněz? Nejsou už nějaké náznaky hned po seznámení, tj. před svatbou? Čím podobný  chlap dokáže tu ženskou přesvědčit? Nevěřím, že pouze svaly nebo velkým pinďourem, neboť většina žen je jistě inteligentních a tohle pro život nestačí.  Ty ženské jsou asi slepé, nebo spíš zaslepené. Chtějí být asi brzo pod čepcem a mít rodinu a tenhle pud jim zakrývá oči. Jinak si to neumím vysvětlit. My chlapi se neměníme. A jsme přece tak čitelní... Kdo před svatbou chlastal, bude chlastat dál. Kdo se těší ne dítě a rodinu, bude pravděpodobně dobrý otec.

0 0
možnosti

Santa1

10. 6. 2008 13:21
Re: .

Není to tak jednoduché, dobrých partnerů pro život je málo a shánějí se těžko. Každý má nějakou chybu a láska má růžové brýle.

0 0
možnosti

palok59

10. 6. 2008 12:00
všude je něco

aby to chlapům nebylo líto, tak já mám v sousedství jiný případ - chlap úspěšně podniká, postavil krásnou rodinnou vilku v satelitu, obě děti studují v zahraničí, samozřejmostí je luxusní auto pro něj i pro manželku a navíc teréňák na hory, ALE - manželka úspěšného podnikatele přece nebude pracovat. Zprvu to řešila tím, že pečovala o sebe, starala se o domácnost, postupně však se začala nudit, sem tam se vyskytl nějaký ten přítel, manžel se to samozřejmě dověděl, udělal zle, což způsobilo manželce depku, kterou začala řešit alkoholem. Dneska má z manželky trosku, po které musí uklízet pochcaný, poblitý a posraný domov - taky nechápu proč se nerozvede.

0 0
možnosti

pedr64

10. 6. 2008 12:53
Re: všude je něco

tady bude možná problém té předmanželské smlouvy, jak navrhoval kolega. než jí vyplatit z poloviny majetku, tak raději trpí tyto excesy

0 0
možnosti

chroustík

10. 6. 2008 11:38
Stoprocentní souhlas s předchozím příspěvkem.

Většinou takové dívky bývají ovlivněny svými vrstevnicemi, které říkají "počkej, von přestane, až se vezmete, potřebuje se vyřádit, dyk chlapi jsou všichni stejný". Jenomže zamlčují, že to říkají proto, že ten jejich chlastá extraligu a ony slípky potřebují další do party, aby si mohly potom stěžovat. Takže dvě rady: hospodského povaleče nebrat a pokud začne až v manželství, tak kudlu na krk: buď hospoda a kámoši mající v hlavě z piva kostku nebo já ! A jakmile nepřestane, rozvod a pryč daleko od něj, ať se uchlastá sám.

0 0
možnosti

pedr64

10. 6. 2008 11:11
smutný příběh

ale ta kouzelná věta: "brala si normálního mužskýho" On byl natolik "normální", že věčně seděl v hospodě a nedával jí peníze. Bohužel, ženy a dívky si představují, že po svatbě to bude jinak, že se manžílek z gruntu změní podle jejích představ. Omyl milé dámy, v lepším případě bude pár měsíců hrát Vámi určenou roli, a pak se vrátí do starých a mnohdy i horších kolejí.

0 0
možnosti

sveter

10. 6. 2008 11:05
...

V takové situaci je jediné správné řešení okamžitý rozvod, neboť jakékoliv vyčkávání bude mít negativní dopady nikoliv na gamblera, ale jeho partnerku.

Nejsem znalcem rodinného práva, ale mám dojem, že předmanželská smlouva by mnoha komplikacím s placením cizích dluhů předešla.

0 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS